Актор Івано-Франківського національного облмузтеатра імені Івана Франка, зірка фільмів "Сторожова застава" та "Секс і нічого зайвого" Роман Луцький показав, як його рідне місто заставляють МАФами.
Артист поспілкувався з робітниками, які ставили один з МАФів, та нібито захоплювалися красою кіосків в Івано-Франківську. Відповідні фотографії, на яких вони зафіксовані, Роман опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Нагадаємо, раніше Роман Луцький врятував двох маленьких лелек, які випали з гнізда.
В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками
Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Фінансування пенсій зменшилось: ПФУ показав оновлені суми
ПриватБанк вішає на українців незрозумілі борги: ні пояснень, ні вибачень
Як повідомляв портал Знай.uа, в Києві проходять зйомки унікального пригодницького фільму "Шевченко: перший самурай" з елементами фантастики і вестерну. Головна роль дісталася відомому українському акторові Роману Луцькому.
Також портал Знай.uа писав, що студія "Квартал 95" не дасть нудьгувати українцям на карантині: "Ми готуємося уявити..."