У віці 91 року пішов з життя всесвітньо відомий італійський композитор Енніо Морріконе.
Джерело: італійське видання La Repubblica.
Морріконе помер в одній з клінік Риму в ніч на 6 липня через наслідки падіння. За інформацією видання, композитор зламав стегнову кістку.
Енніо Морріконе став автором більш як 400 саундтреків до різних фільмів, серед них культові вестерни з Клінтом Іствудом ("Хороший, поганий, злий"), відома кримінальна драма "Одного разу в Америці", фільм про несправедливо засуджених "Сакко і Ванцетті" та ін.
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Композитор був нагороджений двома преміями Оскар: у 2007 році його відзначили за видатні заслуги у кінематографі і в 2016 році за найкращу музику: для стрічки Квентіна Тарантіно "Мерзенна вісімка".
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше кіноакадемія оприлюднила шорт-лист найкращих саундтреків.
Як повідомляв портал Знай.ua, У Львові поховають легендарного композитора Мирослава Скорика - скрипка маестро змовкла навіки.
Також Знай.ua писав, що Останній фільм про Бонда прикрасив саундтрек Біллі Айліш - наймолодшої виконавиці за всю історію ″бондіани″.