Відома українська співачка Настя Каменських посіяла між своїми шанувальниками зерна жорстких суперечок. Вони проросли на грунті назви нового альбому виконавиці.
Каменських похвалилася новими фотографіями у Instagram.
Також українська красуня розповіла про своє щасливе досягнення — презентацію свого першого альбому і нового кліпу. Про це пише портал "Політека".
"Вчора відбулася презентація першого сольного альбому «No Komments» та офіційного кліпу до пісні #LOMALA. Це було незабутньо! Якщо і починати нову главу свого життя, то тільки так і тільки з вами. Далі буде ще крутіше — я обіцяю. Дякую всім друзям і колегам за те, що розділили зі мною цей чудовий вечір Величезна подяка улюбленим @gg_project @ludagolubitskaya @golubitskya за досконалу організацію заходу. @vova_ostapchuk за настрій цього вечора! Ти нереально крутий…", — підписала знімок Каменських.
Розшук ухилянтів: як перевірити, чи ви у списку ТЦК
Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат
ПриватБанк залишає клієнтів без соцвиплат: гроші повертаються державі
Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення
Проте саме назва сольника стала причиною запеклих суперечок прихильників. Вони побачили в назві те, що співачка так кинулася вивчати іспанську, що забула англійську.
Нагадаємо, Каменських хотіла повернути молодість, але щось пішло не так.
Як повідомляв Знай.uа розпусну Каменських зловили зі шкіряним кінчиком біля рота.
Знай.uа писав, занадто тонка лінія купальника трохи не оконфузила Каменських.