В інтернеті є багато речей – як і інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона трирічної давності, з найкращим другом глави держави Євгеном Кошовим.
Протягом 80 хвилин вони обговорили багато всього - від того, чи замислювався фільм "Слуга народу", як частина президентської компанії, чи підтримував Євген Зеленського у вирішенні йти на вибори та інше. Але одне питання надмірно забавне. Дмитро поцікавився - чому вони жили в одному номері, будучи забезпеченими людьми.
— Женю, питання до тебе, як на кращого друга президента. Чому, будучи забезпеченими людьми, ви з Володимиром Зеленським завжди жили в одному номері?
ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей
Валюта стане дефіцитною? До яких змін готуватись
ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає
"Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру
— Вийшло краще, ніж у нього?
"Дивись, зараз Ярмоленко в порядку в повному порядку. У нас Ярмоленко забивав з пенальті, з кутових. У нас Ярмоленко бомбардиром АПЛ", - зазначив Кошовий.
Нагадаємо, що Євген Кошовий сам знайшов собі заміну в "Квартал 95", як дві краплі води: "А голова лиса".
Раніше ми повідомляли, що 14-річну доньку Кошового з "Кварталу 95" Варю понесло на дорослий мейк: "Скільки їй років?"
Також стало відомо, що дружина Кошового з "Кварталу 95" показала справжній вигляд російського диктатора, що неможливо утриматися від сміху.