Народний артист України, ректор Київського університету культури та мистецтв Михайло Поплавський продовжує ділитися серією архівних відео.
Він уже торкнувся одного інтерв'ю 1999 року, щоб нагадати молоді про необхідність навчатися у найкращих. Потім Михайло перенісся на 10 років уперед – 2009 року. Тоді виконавець порадив не бути надмірно скромними, щоб не занапастити себе.
Зараз Поплавський залишився на тому ж місці, у 2009 році, ще в одному інтерв'ю, щоб розповісти про те, що з дитинства він займався різною діяльністю, поки намагався знайти себе.
"Працював помічником комбайнера, муляра. Закінчив ПТУ номер 25 у Горлівці, потім працював машиністом електровоза в шахті. Після армії я очолив сільський будинок культури, а потім районний", - пише Михайло Поплавський у публікації.
Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
ТЦК перевищують повновження: хто не має права перевіряти документи
Знижка на кожен кубометр: як менше платити за спожитий газ
Непогашені борги за комуналку: 4 випадки, коли їх можуть списати
"Працювати машиністом електровоза в шахті, мабуть, дуже важка праця!", "Комунікабельність – це дуже важливо. Це запорука успішності людини!" батьки", - пишуть користувачі в коментарях.
Нагадаємо, Михайло Поплавський похвалився, як молоденькі студентки не дають йому занудьгувати: "Хейтери, заздріть"
Як повідомляв "Знай.uа", Михайло Поплавський вирядився в блакитний піджак і дав поради юним красуням: "Інші намагаються проявити до вас симпатію"
Знай.ua писав, Михайло Поплавський втиснувся між студенток і розплився в усмішці від насолоди: "Неможливо відірвати"