Популярна українська співачка, зірка романтичного реаліті "Холостячка" Злата Огнєвіч, яка нещодавно їздила до Німеччини, щоби провести кілька благодійних концертів, вирішила зайнятися красою.
Справа в тому, що до Злати в гості приїхала мати і співачка вирішила провести їй процедуру зі шприцом - кислотний пілінг. Сама ж Злата заявила, що робить цю процедуру як "донька хірурга".
Про це стало відомо завдяки новій Stories Злати Огнєвіч у мережі Instagram.
"Ми зараз з нею робитимемо пілінг, у домашніх умовах, який я роблю собі зазвичай. Зараз я вам покажу, що я робитиму з мамою, у мене все для цього є", - розповіла Злата Огнєвіч.
Морози до -24 градусів: українців чекають жорсткі випробування
ТЕЦ майже знищено: киянам варто готуватись до важких часів
Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі
Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Після підготовчих процедур співачка більш детально вирішила розповісти та показати сам процес.
"Свідомо не кажу назву пілінгу. Це серйозна процедура, раптом зробите щось не так, я не можу брати таку відповідальність на себе. Пілінг має стати вашим другом, це справді крута та корисна процедура. При цьому раджу: запитайте свого перевіреного косметолога , він все розповість, або просто пройдіть у свого косметолога сет 5-6 процедур.", - розповіла Злата.
Нагадаємо, Анна Трінчер дізналася у Свечкоренка з "Холостячки", як безсоромно пустувати по відеозв'язку: "Не захоче...".
Раніше повідомлялося, Злата Огнєвіч нагадала, як багато сенсу у простому слові, яке кожен вимовляє на ніч: "Життя не вистачить".
Також, "Холостячка" Злата Огнєвіч поділилася німецькою постільною сценою: "Немає сил...".