Відомий український виконавець, соліст гурту "Антитіла" та чоловік співачки Alyosha Тарас Тополя досить рідко розміщує свіжі публікації в Instagram, де за ним стежить близько 140 тисяч людей. Але зараз на його акаунті можна зустріти безліч постів із новинами щодо війни та особистих досягнень.

Тарас Тополя вирішив підкорити не лише сцену, а й кіноіндустрію. Артист вперше озвучив персонажа Ліла в американському мультфільмі "Мій домашній крокодил", який саме зараз можна подивитися в кінотеатрах України.

Скріншот із Instagram, Тарас Тополя

Музикант трохи розповів про свого героя і зізнався, що колись мріяв підкорити велику сцену і досягти популярності, як і він.

"На мою думку, Ліл співає краще за мене, але я чимдуж старався досягти його рівня ;)А насправді він кумедний, доволі сором’язливий і так само, як колись і я, мріє про велику сцену, визнання та популярність", - написав Тарас Тополя.

Популярні новини зараз

Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима

Важливу соцвиплату можуть збільшити мінімум вдвічі: кому обіцяють більше грошей

ТЦК вимагає сувору звітність: чекають дані на людей та машини

Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить

Показати ще

Також він не забув запросити дорослих та їхніх дітлахів подивитися мульфільм, щоб поринути у добру історію та відволіктися від трагічних новин хоча б на декілька годин.

Раніше ми писали про те, що Кузьма Скрябін живий і Тарас Тополя це довів, тепер в "Антитілах": "Можна подивитись"

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Тополя з "Антитіл" закликав готуватися до будь-яких сценаріїв після жорстоких обстрілів України: "Новий етап"

Також портал Знай.ua писав, що Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла"