На своїй сторінці в Instagram Олександра Кучеренко зізналася, що скільки себе пам'ятає – завжди була з довгим волоссям.
[quote author=""]"Мене не раз питали, якою я фарбою користуюся і як відростити таке пишне волосся, Я завжди думала, що останнє - це виключно питання генетики. Чула навіть, що у кожної людини природно закладена своя максимальна довжина волосся, далі якої воно не відростає, що не роби. Але однієї гарної генетики, як виявилося, мало - я ледве врятувала своє волосся після щоденних зачісок у той період, як стала Міс", - зізналася Олександра Кучеренко.
"Зате тепер я вже не шкодую часу та грошей на зволожуючі маски, салонні процедури раз на місяць і, якщо маю можливість не користуватися термоприладами, то роблю зачіску без них. Наприклад, зараз перед своїми щоденними телезйомками я використовую тільки лак для волосся", - підсумувала вона.
Нагадаємо, що дружина Комарова з "Світу навиворіт" Олександра Кучеренка у вишуканій сукні заговорила про перемогу.
Ще більше навантаження: в школах оновлять один із предметів
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус
Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Раніше ми повідомляли, що дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренка вплела в коси червоні маки та показала, як пишається тим, що вона є українкою.