Дизель Студіо вирішили нагадати про серіал "Папаньки", та його героїв, показавши кадри з одного епізоду сіткому.
На своїй сторінці у Instagram артисти вирішили нагадати про свою творчість, та розмістили кадри з серіалу "Папаньки" для своїх шанувальників. У пабліку гумористичного шоу часто публікують кадри з минулих серій, які раніше тішили українців своїми безтурботними жартами. Але після повномасштабного вторгнення, багато українців не повертаються до колишніх вподобань.
Собака може кусатися. Це не з чуток знають герої серіалу "Папаньки". А ви пам’ятаєте, чим закінчився цей епізод? Дивіться повну серію на нашому ютуб-каналі.
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Військовий заявив, що йому "не шкода цивільних" після трагедії у Кривому Розі: "Якщо батьки ухилянти – ні"
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
У каруселі розміщені фото з серіалу. Коли Євгена Гашенко "поклала" на спину вівчарка. Ольга Арутюнян та Лариса Трояновська обіймаються на фоні розкритого авто. У пабліку запитали, чи пам'ятають глядачі, чим закінчився цей епізод.
У коментарях, тих, хто дивився серіал - або виявилось не багато, або ніхто не запам'ятав чим завершився епіод з собакою.
"А дівчинка схожа на свою серіальну маму", "Чекаю з нетерпінням новий сезон", "Коли новий сезон Папаньки?", - запитали натомість шанувальники.
Нагадаємо, ми писали, що зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко засунула путіна в презерватив.
Як повідомляв "Знай.ua" Єгор Крутоголов заступився за акторів "Дизель шоу" з росії
Також "Знай.ua" інформував, що Єгор Крутоголов з "Дизель Студіо" показав, як гумористи наближають перемогу ЗСУ.