Епатажна російська телеведуча, модель і зірка реаліті-шоу "Дом-2" Вікторія Боня обожнює привертати до себе увагу в соціальній мережі Instagram. 40-річна знаменитість часто радує своїх підписників відвертими фотографіями і епатажними витівками в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Нещодавно Боня здивувалася тому, як швидко подорослішала її 8-річна донька. Так, Анджеліна Летиція захотіла позбутися волосся на тілі.

Школярка спантеличила Вікторію своїм проханням: "Мамо, можна мені поголити ноги?".

Питання доньки здивувало Боню: "Навіщо?! Хто голить ноги у вісім років?".

У відповідь дівчинка зазначила, що в школі всі так роблять, навіть її подруга. Вікторія не підтримала прагнення доньки. Боня почала відмовляти дитину від б'юті-процедури.

"У тебе ноги будуть як їжачок, як кактус потім! Це ще гірше", - пояснила світська левиця.

Однак дівчинка продовжила вередувати і наполягати на своєму. Тоді зірка запропонувала Анджеліні альтернативу: "Давай краще епіляцію зробимо!".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Вікторія Боня стала головною героїнею розіграшу пранкерів Володимира Кузнєцова та Олексія Столярова.

Як повідомляв портал Знай.uа, Боня вже не та: в мережі з'явилися фото зірки "Дому-2" без фотошопу. Модель витрачає мільйони на свою зовнішність і всіляко підтримує свою красу.

Також портал Знай.uа писав, що Вікторія Боня остаточно відключила мізки – "Щоб вийти за межі розуму".

Популярні новини зараз

Пенсії перерахують за новою формулою: виплати сягнуть 9280 грн

Хліб подорожчав на 47%, гречка — по 15,69 грн: супермаркети оновили цінники

Заміна паспорта-книжечки на ID-карту обійдеться в 1638 грн: кому доведеться платити

В Україні по-новому рахують бідність: скільки треба заробляти, щоб просто вижити, цифри вражають

Показати ще