З'ясувалося, з ким насправді відпочиває король російської естради Філіп Кіркоров. Зараз виконавець разом з донькою Аллою-Вікторією і сином Мартіном, а також Тіматі та його донькою Алісою знаходиться на грецькому острові Крит. Також з ним опинився невідомий чоловік.

Читайте Знай в Google News!

Так, на відпочинку в Греції з Кіркоровим знаходиться модель, режисер театру і актор Костянтин Каминін. Причому він раніше поділився фотографією в Instagram з аеропорту з Тіматі.

Тепер в його Instagram можна помітити досить відверті знімки з готелю в Греції. Причому деякі з фото явно робив не він сам.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз

В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози

Графіки відключення світла можуть скасувати

Росія почала оснащувати шахеди ракетами: українцям пояснили нову небезпеку

Світло вимикають, а платіжки ростуть: рахунки за електрику не падають під час блекаутів

Показати ще

Нагадаємо, компанію Філіпу Кіркорову на Криті склала його подруга Ані Лорак, яка нещодавно також прибула на грецький острів для відпочинку. Співачка після розлучення з чоловіком Мурат Налчаджиоглу на початку минулого року подорожує по світу зі своєю 9-річною донькою Софією.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ані Лорак вирвалася з Росії, незважаючи на карантин.

Також портал Знай.ua писав, що Ані Лорак випадково показала нову зовнішність Ігоря Крутого.