27 липня глядачам "1+1" покажуть новий турецький серіал "Жінка", головна героїня якого втрачає дорогу людину і найбільше прагне дізнатися, хто зруйнував її щастя.
Сюжет розповідає історію Бахар, життя якої в один день назавжди зміниться. При загадкових обставинах гине її коханий чоловік Сарп, і Бахар залишається одна з донькою Нісан і сином Доруком. Жінка хоче знайти правду про смерть чоловіка. Вона дізнається, що з ним хоче зустрітися рідна мати, яка кинула її 20 років тому.
Головну героїню грає 34-річна Озге Озпірінджчи. Турецька акторка зізналася, що для зйомок у мелодрамі їй довелося 4 місяці дотримуватися суворої дієти.
Озге ніколи не скаржиться на напружений ритм роботи, не здається перед труднощами життя і завжди знаходить час для спорту.
Образ Сарпа в серіалі втілив Джанер Джиндорук. З юних років він грав у виставах. На один з перших кастингів актор відправився відразу після приїзду зі служби в армії. І поспішав він не даремно, свою роль, хоч і епізодичну, хлопець отримав.
Актор розповів, що часто переглядає моменти в серіалах зі своєю участю, щоб дати самому собі оцінку акторської майстерності.
Ролі в серіалі також виконують актори Шериф Ерол, Кубра Сузгун, Алі Семі Сефіл, Серай Кайя, Феяз Думан, Гьокче Ейюпоглу, Хакан Урташ та інші.
Зйомки знімали в Стамбулі. Будинок Бахар, яка за сюжетом живе дуже бідно, знімали на вулиці Тарлабаши. Відомо, що про локацію зйомок творці проекту розповідали тільки акторам і знімальній групі.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Пелін Карахан, яка отримала популярність після ролі доньки султана Міхрімах у серіалі "Величного століття", поділилася з шанувальниками серією фотографій з морського курорту.
Пенсіонерам підвищать виплати на 25%
Вся країна порине у темряву: українців попередили про нову хвилю відключень світла
Трамп купує Білорусь, а Європа саджає Україну за свій стіл: Бортник розкрив таємні пружини світової гри
Графіки відключень світла повертаються: за якої температури сидітимемо без електрики
Як повідомляв портал Знай.uа, зірка "Величного століття" Бурак Озчивіт показав, як розважається.
Також портал Знай.uа писав, що вагітна красуня "Величного століття" Мер'єм Узерлі похвалилася своєю крихіткою.
