Педагоги Школи Леді в реаліті Нового каналу "Від пацанки до панянки" розповіли про провокації на проекті. За задумом, вони повинні були пройти своєрідну "смугу перешкод" з життя сучасної жінки. Але знайдені шампанське, пиво і коньяк зламали всі плани.
"Звичайно, алкоголь – це провокація від нас, – зізналася директор Школи леді Тетяна Мокріді. – На п'ятому тижні дівчата вже повинні вміти вистояти перед спокусою випити".
Однак пацанкам не вдалося встояти перед провокаціями пацанок. Та їх поведінка дуже засмутило педагогів.
Тепло перед похолоданням: синоптики попередили про різку зміну погоди в Україні
Ціни на світло у квітні: у скільки обійдеться кіловат
Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках
ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
"В реальному житті ніхто не буде ховати від них алкоголь, – каже перший заступник директора Школи леді Катерина Виноградова. – Міцні напої доступні скрізь і завжди. Також знайдуться «друзі», які запропонують випити. Просто ізолювати учениць від алкоголю – не вихід. Ми хочемо, щоб дівчата могли свідомо не піддаватися цій спокусі або хоча б навчилися обмежуватися одним келихом легкого вина".
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, "Пацанка" зізналася у домагання вітчима.
Як повідомляв Знай. ua, "Пацанок" відправили до сексолога – навчили качати те, про що не прийнято говорити.
Також Знай. ua писав, що "Пацанка" після шоу зізналася у зґвалтуванні, аборті і проституції.