Відомий голлівудський актор Том Генкс, який разом з дружиною Рітою Вілсон проходив лікування від коронавірусу і знаходиться на 14-денному карантині, розповів про своє самопочуття.
В даний момент зірка "Зеленої милі" і "Фореста Гампа" разом із дружиною перебуває на домашньому карантині в Австралії, де актор повинен був зніматися у фільмі про "короля рок-н-ролу" Елвіса Преслі. Про це актор повідомив в мережі Instagram.
"Гей, друзі. Хороші новини: один тиждень після позитивного результату тесту, під час самоізоляції, симптоми майже однакові. Немає лихоманки. Складання білизни і миття посуду призводить до дрімоти на дивані. Погані новини: моя дружина Ріта Вілсон виграла шість роздач (карткова гра – прим.ред) Джин Рамі поспіль лідирує на 201 очко", - поділився Том.
Цікаво, що за збігом обставин Том взяв з собою в Австралію друкарську машинку, яка називається "Корона".
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років
Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Google і Facebook оголосили війну фейковим новин про коронавирусе.
Як повідомляв Знай.uа гола Анастасія Волочкова прикрилася від коронавіруса брилою льоду.
Знай.uа писав, група крові стала групою ризику: вчені з'ясували, хто схильний коронавирусу.