20 січня відома балерина Анастасія Волочкова святкує свій 44 день народження. З цієї нагоди знаменитість виклала нове відео у свій Instagram, а також похвалилася фото з величезним букетом троянд.
Любителька всеможливих шпагатів у маленькому чорній сукні та з букетом білих троянд звернулася до своїх шанувальників та розповіла про святкування. Балерина похвалилася великою кількістю повідомлень, які вона отримала з нагоди дня народження.
"Це прекрасний початок мого дня народження! Я прокинулася щасливою. Спасибі, дорогі мої за безліч поздоровлень з самого ранку!", - написала Волочкова під відео.
Також Анастасія Волочкова показала великий букет троянд від коханого:
Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК
У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
"Квіти від коханої людини завжди найбажаніші!!! Мої дорогі! Щастя переповнює моє серце! Радійте за мене, будь ласка, в день мого народження", - написала балерина.
Раніше Сергій Шнуров висміяв Волочкову за її тягу робити шпагати та викладати безліч фото у соцмережі. Музикант порадив всім, хто не має таланту робити шпагати і показувати їх на загал. У відповідь Волочкова висміяла співака за п'янство та гучне розлучення. Також балерина звинуватила співака у бажанні хайпонути на ній.
Нагадаємо, раніше Волочкова заговорила про крісло губернатора, що замислила любителька дивних шпагатів
Як повідомляв портал "Знай.ua", Волочкова нарешті встала зі шпагату і зганьбилася на весь світ: "Анастасія, закрийте..."
Також "Знай.ua" писав, що Волочкова взялася за старе і протерла палубу яхти своїм шпагатом: "Покажи вже щось приємне"