Відомий російський співак Микола Басков застукав колегу по цеху українську співачку, яка будує кар'єру у Росії, Ані Лорак з її новим коханцем Єгором Глібом.
Басков зняв їх на відео, а Гліб опублікував це у себе на сторінці в соцмережі Вконтакте.
На відео російський співак показує, з ким летить в літаку. При цьому підходить і до Ані Лорак, яка намагається спати. А потім показує навпроти неї чоловіка, який приховує своє обличчя під кепкою.
"Ну, це невідомий чоловік. Тому, що він завжди ховається. Тому, що він завжди змінюється", - прокоментував побачене Басков.
Зазначимо, що про роман Лорак з українським продюсером Black Star Єгором Глібом почали говорити близько пів року тому. Раніше він був одружений з іншою українською співачкою Тетяною Решетняк(Tayanna). Колишня дружина продюсера розповіла, що вірністю він не відрізнявся і постійно їй зраджував. Також він епізодично підтримує стосунки зі своїм сином Даніелем, який народився у шлюбі з Решетняк. За словами Тетяни, в житті дитини він практично не приймає участі.
"На кордоні вже чекають ТЦК": нардеп заявив про депортацію українців із США та ЄС
В ТЦК забирають телефони: воєнкоми зробили важливу заяву
Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення
Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло
Нагадаємо, справжню причину смерті Началової озвучила її колега: "Загострилися всі".
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Настя Каменських засяяла на обкладинці популярного глянцю, відверте інтерв'ю: "Яким класним був...".
Також портал "Знай.ua" писав, що загибель Началової здійснила диво для її родини: як непоправна втрата зближує людей.