Хореограф-постановник та суддя "Танців з зірками" Франсиско Гомес зізнався, що може розтопити його серце.
В інтерв'ю порталу Знай.ua він назвав три особливі для нього речі у жітті.
"Речі, від яких я тану, як морозиво на сонці: діти, собаки та історії, у яких йдеться про прощення та розвиток особистості, - зізнався танцюрист. - З песиками і дітьми, я думаю, все зрозуміло. Якщо ж говорити про історії, то я захоплююся людьми, які вчаться прощати інших та рухаються назустріч своєму серцю".
Гомес вважає, що у наші часи нелегко бути щирим, відкритим, тому люди захищаються, бо бояться здатися вразливими.
Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
"Але ті сміливці, які йдуть на цей ризик, відкривають свої почуття, вчаться бути добрими й казати своїм рідним, що люблять їх - це завжди дуже розчулює мене", - додав він.
Крім цього, Франсиско назвав і три речі, з якими він ніколи не зміг би змиритися. Це расизм, насильство та гомофобія.
"На жаль, я стикаюся з дискримінацією, - сказав хореограф. - Як на мене, дискримінація – це від незнання або невірного виховання. Тому, я сподіваюся, що світ змінюватиметься на краще одночасно з тим, як люди ставатимуть обізнаними у цих питаннях".
Нагадаємо, раніше суддя "Танців з зірками" Франсиско Гомес назвав, що може сильно роздратувати його.
Крім цього, Франсиско Гомес вперше розкрив подробиці особистого життя та зробив каминг-аут.