На днях відома голлівудська актриса та колишня наречена Володимира Кличка Гейден Панеттьєр пішла на зухвалий вчинок та досить кардинально змінила власний імідж. Знімок із "оновленням" зірка опублікувала у власному Twitter.
Відтак, актриса після майже року мовчання в соцмережах опублікувала фотографію, де вона без довгого волосся. І слід зауважити, що зачіска із коротким волоссям їй досить пасує.
"Моя внутрішня Кірбі", - написала Гейден під фото, маючи на увазі героїню із фільму "Крик 4".
Окрім цього, в дописі зірка подякувала власному стилісту, який допоміг їй перетворитися.
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику
Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Нагадаємо, що Бред Пітт вперше після розлучення з Анджеліною Джолі розповів про нові романи: "Іскра спалахує, я відчуваю закоханість".
"Не знаю, скількох жінок і побачень мені приписували за останні два-три роки, але все це – неправдиві чутки. Я не уникаю романів, але і не шукаю їх навмисно. Час від часу якась іскра спалахує, я відчуваю закоханість, але не впевнений, що це має велике значення", – зізнався колишній чоловік Анджеліни Джолі.