Відомих реперів HammAli & Navai обстріляли після концерту. 8 грудня солісти музичного колективу Олександр Громов і Нава Бакіров звернулися у поліційний відділок села під Липецьком з проханням провести розслідування за фактом стрілянини.

Репери повідомили, що їх було обстріляно з автомобіля "Лада Пріора", вони ж в той час знаходилися у своєму "Мерседесі". Крім того, музиканти розповіли, що їхній виступ було зірвано. Перед виходом на сцену HammAli & Navai пролунав анонімний дзвінок, через який глядачів із зали почали терміново виводити.

Репери HammAli & Navai, фото: Музолента

Після концерту виконавці помітили стеження за їхнім авто. Від самого клубу, де вони виступили, за автомобілем артистів поїхала "Лада Пріора". Саме з неї згодом і пролунали постріли.

Нагадаємо, раніше відомий репер помер в аеропорту: музикантові був усього 21 рік

Популярні новини зараз

"Бабине літо" восени у 2025 році: коли чекати теплу паузу без дощів і заморозків

Алкотест за 51 тисячу: коли водій ризикує грошима та правами, навіть не випивши ні грама

Гороскоп на сьогодні 10 вересня: фінанси тельців, підтримка левів та непорозуміння козерогів

Повернення шкільної форми: українці висміяли заклик вчительки

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", неадекват зарізав діджея за "неправильну музику": "Що за ф**ню ти ставиш?"

Також "Знай.ua" писав, що правду про покійного Децла нарешті побачать усі, муки музиканта в одному відео: "Із закритими очима"