На "Новому каналі", у вівторок, 19 листопада, відбудеться прем'єра нового молодіжного трилера "Перші ластівки". Відомо, що картина стартує в ефірі о 22:00.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби "Нового каналу".

За інформацією творців каналу, в основу сюжету лягли реальні проблеми, з якими стикаються сучасні підлітки щодня. Серіал розповість історію фатальної дружби в мережі, в яку страшно повірити.

Відомо, що молодіжний трилер "Перші ластівки" покаже без прикрас, які небезпеки підстерігають мільйони підлітків у всьому світі, в той час як батьки і не підозрюють, наскільки страшна загроза нависла над їхніми родинами.

Нагадаємо, Никитюк показала, як хитає соковиті сідниці перед гарячими блондинками: лише в тоненькому халаті.

Популярні новини зараз

Залишилось менше двох тижнів: власників квартир та будинків зобов'язали заплатити

Штраф на польському кордоні: українку покарали за документ

ТЦК забирають відстрочки: кому загрожує мобілізація

Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа легендарному Якубовичу "врізали" в груди шматок металу: "З реанімації принесли на ношах".

Знай.uа писав, найуспішніший виконавець 2019 року збирається зайняти крісло президента: "Коли я буду балотуватися...".