Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила в Сторіс серію фото і відео зі свого масштабного концерту в ВТБ Арена, Москва, до якого наполегливо готувалася досить тривалий час. Так, артистка показала кращі вбрання, яких було справді безліч, а також уривки кращих виступів з шоу.
Східний гороскоп на квітень 2025: випробування, зміни та нові перспективи для знаків
Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною
Важливі зміни у "Резерв+": що впровадили для отримання відстрочки
ПФУ попередив пенсіонерів: встигніть у 10-денний термін
На роликах можна побачити, що Світлана навіть спускалися в зал до фанатів, в присутності охорони, звичайно ж. Також Лобода буквально "літала" в епатажному латексному вбранні, хоча не раз зізнавалася, що дуже боїться висоти. На фото видно, що крім кращих друзів, співачку прийшла підтримати її старша дочка, 8-річна Єва.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода виклала дуже зворушливе фото вагітної себе і зізналася в любові молодшій доньці Тільді.