Стало відомо, що соліст гурту Modern Talking Томас Андерс прибув до Якутська з концертом. Проте легендарний поп-виконавець залишився без свого багажу.
Так, Андерс прямував на гастролі до якутів, однак з провини компанії "Аерофлот" просто-напросто позбувся свого багажу.
Через італійський страйк співробітників неадекватного директора авіакомпанії Віталія Савельєва в московському аеропорту "Шереметьєво" загубилися музичні інструменти, а також реквізит для концерту.
зрештою, організаторам заходу співака вдалося все-таки знайти всі необхідні для виступу, а шанувальники залишилися в повному захваті від концерту.
Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Як повідомляв портал Знай.ua, у Києві відбудеться концерт вуличних пісень "Котлета по-київськи". Різноманітні пісні українською, російською, єврейською (ідиш) мовами презентуватимуть вуличну пісню на концерті у виконанні артистів з різних країн.
Також портал Знай.ua писав, що Ані Лорак у своєму блозі опублікувала відео зі свого виступу. На сцену зірка вийшла в оригінальному сукні та на високих підборах.