Телеведуча Катя Осадча попередила своїх фанатів, щоб вони не потрапили в руки шахраїв. Відповідне попередження вона розмістила в соціальній мережі Instagram.
Вона повідомила, що в мережі поширюють її фейковое інтерв'ю або пряму мова, в яких вона нібито рекламує засіб від новоутворень на ступнях.
"Як би мені не було дивно все це писати, але я впевнена, це врятує багатьох від шахрайства. Я ніколи не мала таких проблем і нікому нічого не радила і не раджу. Будь ласка, користуйтеся порадами професійних лікарів, в інтернеті багато шахраїв, які спекулюють іменами відомих людей", — написала Осадча.
Телеведуча зізналася, що з початку поставилася до цієї інформації несерйозно. Однак вона почала турбуватися, коли про це почали розпитувати вже її знайомі.
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone
Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати
З допомогою публікації вона вирішила попередити шанувальників і закликала їх не вестися на провокації.
Нагадаємо, Катя Осадча показала, як зазначила 36-й день народження.
Як повідомляв Знай. ua, Осадча посадила маленького сина Івана за кермо розкішного авто.
Також Знай. ua писав, що Катя Осадча сховала довгі ноги під старомодною спідницею.