Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка дійшла до фіналу шоу "Танці з зірками", але не перемогла в ньому, часто ділиться з підписниками в Instagram новими фото та новинами зі свого зіркового життя. Так, в цей раз Леся опублікувала нове фото, яке викликало багато обговорень в соцмережі.
Читайте Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Чудові новини!
Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй програми для Android чи IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Так, на знімку телезірка з'явилася в незвичайному образі на елітному турецькому курорті. Леся зображена на пляжі, вона в яскравому квітковому купальнику, який підкреслив красиві форми. Видно, що зірка насолоджується відпочинком, а шанувальники тільки раді. Фанати не стали стримуватися і почали обговорювати фото в коментарях.
Нагадаємо, Леся Нікітюк в коротенькій сукні підкорює рідне місто.
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку
Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто
Заплатите за всіх сусідів: "Київводоканал" терміново попередив споживачів
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Леся Нікітюк затьмарила Дубай сміливим образом.
Також портал "Знай.uа" писав, що Леся Нікітюк зайнялася улюбленою справою в аеропорту.