Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове фото. Знаменитість похвалилася в Сторіс забавним відео з маленькою донькою Софією, позуючи на задньому сидінні авто. Так, артистка і малеча приміряли фільтри додатку Snapchat, перетворившись на собачок.
Варто відзначити, що після розлучення з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу, Ані Лорак почала зустрічатися з молодим коханцем, 26-річним продюсером Єгором Глібом. Незважаючи на це, Кароліна не розлучається з 8-річною донькою, проводячи з нею весь вільний час і показуючи фанатам, як дівчинка підросла. Варто відзначити, що в цьому році Соня піде в другий клас.
Чудові новини! Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Травневі доплати: пенсіонерам додадуть 750 гривень, але пощастить небагатьом
Ухилянтам пропонують амністію: як отримати помилування від ТЦК
Працював усе життя — а пенсії вистачить лише на хліб: після індексації українці бідніють
Відстрочку від мобілізації можуть не дати: Міноборони готує нововведення
Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!