Відомий російський режисер Микита Міхалков приїхав на фестиваль "Таврида" в анексованому Криму на милицях. Як повідомляють місцеві ЗМІ, 73-річний кіношник зламав ногу.

Міхалков розповів про свою травму відвідувачам його двогодинного майстер-класу. Причина перелому поки що залишається невідомою, але, судячи з усього, режисер може самостійно рухатися.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Варто відзначити, що Міхалков є відкритим прихильником агресивної політики Кремля і соратником президента Путіна. Через його поїздки в Крим і неодноразових висловлювань про війну в Україні режисера внесли до списку осіб, яким заборонений в'їзд на територію нашої країни.

Чудові новини!

Популярні новини зараз

Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс

Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах

Пенсії, субсидії та нові види допомоги: що буде з соцвиплатами у 2026 році

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

Показати ще

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.

Нагадаємо, Галкін вразив розкішним сімейним відпочинком з Пугачовою і дітьми.

Як повідомляв портал Знай.uа, прооперований Міхалков намагається встати на ноги.

Також Знай.uа писав про те, Квартал 95 жорстко висміяв Міхалкова.