В український кінопрокат вийшов південнокорейський комедійно-драматичний фільм "Паразити" режисера Пон Чжун Хо, який отримав Золоту пальмову гілку 72-го Каннського кінофестивалю.

В кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ Gulliver) відбулася гала-прем'єра картини, яку відвідали українські зірки і публічні персони.

Юрій Бардаш

Ольга Грицик

Анатолій Анатоліч і Артем Пивоваров

Першими стрічку побачили: Юрій Бардаш, Сергій Лещенко, Анастасія Топольска, Артем Пивоваров, Денис Глінін (Океан Ельзи), Зоя Литвин, Анатолій Анатоліч, Римма Зюбіна, Антоніна Ноябрьова, Вікторія Батуі, Олімпія Вайтмусташ, Олександр Смирнов, Мирослав Кувалдін, Анастасія Даугуле, Ігор Тарнопольський, Мирослава Ульяніна, Монро та багато інших.

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Зіркові гості гала-прем'єри

Популярні новини зараз

Маски скинуто: Дмитро Співак викрив цинічний раскол у НАТО та зраду з боку Франції та Британії

Проїзд по 30 гривень: нові ціни на маршрутки можуть добити гаманці

Графіки відключень світла повертаються: за якої температури сидітимемо без електрики

Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт

Показати ще

Зіркові гості гала-прем'єри

Про фільм:

У сім'ї чотирьох безробітних похмурі життєві перспективи. Ситуація змінюється, коли старшому синові пропонують високооплачуваний підробіток репетитором. З допомогою сестри він робить фальшиві документи про освіту і приходить в розкішний особняк багатого бізнесмена. Зробивши гарне враження, старший син дізнається про ще одну відкриту вакансію, і у нього з'являється дуже незвичайний план з працевлаштування сестри.

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко, Alyona Alyona та інші зірки відвідали в Києві гала-прем'єру фільму "Падіння американської імперії".

Також "Знай.uа" писав, що в кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра нової інтерпретації класичної історії "Король лев".