Один із найзнаменитіших російських хіп-хоперів, який міцно тримається в образі сексуального мачо і "розбивача жіночих сердець", завидний холостяк Єгор Крід нарешті зіграв весілля. Щоправда, наразі лише в кіно.
Нареченою Єгора у фільмі "Не ідеальний чоловік" стала актриса Юлія Александрова. В мережі опублікували відео з "весіллям" Єгора Кріда та Юлії Александрової, яке відбулось на зйомках фільму.
До слова, не так давно цю "солодку парочку" застали за поцілунками в торговому центрі, але, як з'ясувалося, їх роман не справжній, як і весілля. Всі ці поцілунки та різні романтичні моменти були всього лише частиною знімального процесу.
Нагадаємо, Єгор Крід розважився з 10 дівчатами одночасно
Як повідомляв портал Знай.ua, Єгор Крід та Тіматі ризикують загриміти до російської в'язниці
Зробив ремонт - заплати штраф: чого не можна робити у власній квартирі
Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати
До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень
ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Також Знай.ua писав, як амбітному хлопцю з російської глибинки вдалося досягти висот шоу-бізнесу і стати Єгором Крідом