В ході проведення фіналу Вімблдону мільярдер Джефф Безос з'явився на публіці з 49-річною телеведучою Лорен Санчес. Підприємниця вкрала серце у 55-річного засновника Amazon.
Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Лорен всього на рік старша від колишньої дружини знаменитого американця. У місцевих ЗМІ взялися обговорювати, хто ж така Лорен Санчес, що зайняла місце поруч з людиною, стан якого більше, ніж у 114,8 млрд. доларів.
Американська журналістка познайомилася з Джеффрі три-чотири роки тому. Один одному їх представив колишній чоловік Лорен. Але, також подейкують, що Санчес і Безос познайомилися, коли мільярдер звернувся в компанію телеведучої, щоб реалізувати зйомку з повітря для своєї приватної аерокосмічної контори Blue Origin.
Заберуть до 20% вашої пенсії: пенсіонерів застерегли від втрати частини грошей
Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати
Пенсіонерам виплатять надбавки: хто може отримати 1180 гривень
Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки
До свого розлучення Безос злітав з Санчес відпочити. У свою чергу Санчес супроводжувала мільярдера на церемонії "Золотий глобус" у 2018 році. Тоді вона змогла уникнути уваги фотографів.
Хтось із наближених до засновника Amazon розповів ЗМІ, що Санчес полонила його своїм характером, "схожим на ігристе вино".
"Лорен відноситься до того типу жінок, які в 49 років зберуть навколо себе подруг, стрибнуть у вертоліт і відлетять веселитися на фестиваль Coachella", - повідомив інкогніто американського глянцю.
Нагадаємо, що Джефф Безос піддався злому хакерів через смартфон.
Як повідомляв портал Знай.ua, рейтинг другий рік поспіль очолив глава Amazon Джефф Безос.
Також портал Знай.ua писав, що Безос вирішив недовго гуляти після розлучення.