Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка зараз живе і активно будує кар'єру в Росії, а також їздить з концертами по російських містах, презентуючи своє шоу "Діва", вирішила в черговий раз підігріти інтерес публіки до своєї персони. На своїй сторінці у соцмережі артистка виклала нове відео, на якому позує разом з маленькою дочкою Сонею і можливим коханцем Сергієм Лазарєвим, які прийшли з нею на церемонію російської премії "МузТВ".
Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
На відео, яке було зроблено в глядацькому залі церемонії, можна побачити момент, коли зі сцени оголошують переможця в номінації "Найкраще шоу". Звичайно ж, саме шоу "Діва", яке Лорак обвезла по всій Росії, взяло нагороду.
Як видно, на церемонію артистка заявилася у відвертій чорній сукні, з якої буквально вивалюються незвично величезні груди. Цей наряд оголив шию, плечі і зону декольте, плаття декороване чорними стразами. Її волосся розпущене в симпатичній укладці, а на обличчі – яскравий вечірній макіяж. Зазначимо, що біля Лорак і її дочки сидів російський співак Сергій Лазарєв, а їм з Кароліною вже давно приписують роман.
Нагадаємо, мокра Лорак оголилася і тут почалося, шанувальники не стрималися.
В ухилянтів забиратимуть майно: кому готуватись
Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ані Лорак розчарувала навіть російських шанувальників.
Також портал "Знай.ua" писав, що Ані Лорак заблукала в лісі перед черговим російським концертом.