Дві відомі співачки Тіна Кароль і Валерія, не змовляючись, надягнули схожі сукні. Користувачі мережі визначили, кого із знаменитостей вбрання підходить найбільше.

Нещодавно Валерія опублікувала у своєму Instagram фото перед виходом на сцену. Співачка з'явилася в яскравій сукні, усипаній стразами з червоним мереживним низом. При цьому глибоке для 51-річної зірки декольте виглядало стримано, що і було відзначено фанатами.

«Естетично, незважаючи на сильну відкритість в тій частині фігури, де жінці за 40 зазвичай не естетично! Але Ви просто бездоганні у всіх вбраннях!», - написали шанувальники.

У той же час Валерію звинувачують у плагіаті образу. Адже 23 травня Тіна Кароль з'являлася на весіллі Потапа і Насті Каменських у схожій сукні. Незважаючи на те, що кольорова гамма нарядів трохи різна, фасон все ж однаковий.

Нагадаємо, Тіна Кароль похвалилася розкішним кадром, позуючи на даху багатоповерхівки для модного глянцю Elle.

Популярні новини зараз

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Обіцяли підвищення, вийшло скорочення: кого індексація пенсій зажене у злидні

"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, Тіна Кароль показала фото, на якому зображена без макіяжу.

Також портал Знай.uа писав, що Тіна Кароль вперше показала розкішне тіло в нижній білизні.