Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Знаменитість похвалилася яскравим відпочинком в заміському коплексі недалеко від Києва, трепетно привітавши всіх шанувальників зі світлим святом Великодня. Так, артистка позувала на тлі озера і дерев'яного будиночка, примірявши чорні лосини, туніку з анімалістичним леопардовим принтом і масивний клатч.

"Так виглядає переможець Великоднього турніру «Битва крашанок»
P. S. Підозрюю що виграла...бо за мене проголосували люди😆😎", - пожартувала Нікітюк. Фолловери взялися коментувати: "Леся ти красива😻😻😻😻😻😻🐇", "Суперово виглядаєш 👏", "Обожнюю😊❤️", "Леся, класно виглядаєш👍", "Вау 🙌🏻яка гарна 😌😌", "👍👍Красуня ❤️🔥❤️❤️❤️❤️😍", "Леська, Божеее, як гарно в тебе там".

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс

Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками" і після першого ж ефіру пошкодила руку.

Також знаменитість нарешті показала свого партнера на шоу "Танці з зірками".

А ще артистка в білому купальнику і футуристичних окулярах засвітила всі пікантні місця, а фанати залишилися в захваті.