Відомий український артист та продюсер Олексій Потапенко (Потап) визнав стосунки із Настею Каменських, котра вже більше року, як виступає під творчим псевдонімом NK.
У мережі вже давно обговорюють ймовірний роман між тренером шоу Голос країни та Ліга сміху Потапом та українською співачкою Настею Каменських. Шанувальники пари в Інстаграм помічали каблучку на пальці Насті, їхні спільні поїздки за кордон та на відпочинок.
На зйомках п'ятого сезону гумористичного шоу Ліга сміху під час виконання номеру з командою Дніпро капітан команди Ігор Ласточкін запитав Потапа: "Мутиш з Каменських?", на що репер відповів: "Так".
Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Банки почнуть "здавати" клієнтів: нові правила фінмоніторингу
Чоловікам з відстрочкою загрожують штрафи та розшук: адвокат назвав причини
Опалювальний сезон вже закінчено: кияни залишаться без тепла до кінця зими
Після завершення номеру інший тренер розважального шоу співачка Оля Полякова не стримала емоцій від зізнання Потапа і сказала: "Нарешті ми всі дізналися те, про що й так давно знали".
Як відомо, Каменських окрім співів планує зайнятися найближчим часом виданням книжок, але сама про Потапа нічого не говорить – хіба що натяки та виправдання.
Дивіться: Настя Каменських: про пластику, весілля та Потапа
Нагадаємо, Каменських опинилася в обіймах Кошового.
Як повідомляв "Знай.ua", 4-річний син Маші Єфросиніної раптово став "кухарем".
Також "Знай.ua" писав, Каменських прикрила голі груди лише хрестиками на новому фото.