У мережі активно обговорюють нове фото 41-річної співачки Камалії. Про це передає Clutch.
Камалію в пресі часто називають "найбагатшою співачкою України". Швидше за все, так і є, адже вона дружина підприємця пакистанського походження, мільярдер Мохаммада Захура. Незважаючи на неабиякий статус, Камалію часто критикують за позбавлені смаку вбрання і тягу до "розкоші".
А недавнє фото співачки сильно засмутило прихильників. На знімку знаменитість позує в ресторані разом з донькою, на ній ошатне міні плаття з відкритими плечима. Правда, приталений силует зіграв з 41-річною Камалією злий жарт, продемонструвавши всі вади фігури.
Шанувальники сперечаються про те, що означають такі фото: чи торкнулися співачки вікові зміни, або ж фотограф вибрав невдалий ракурс. Звичайно, навіть знаменитості мають право "розслабитися", тим більше, якщо вони "найбагатші".
Раніше повідомлялося, що нові фотографії співачки Камалії викликали справжню бурю у мережі, а вся справа у її вкрай дивних бровах.
Останнім часом найбагатша співачка України пустилася берега: обрізала під каре довгі локони і записалася на "брівки". 41-річна дружина мільярдера Мохаммада Захура опублікувала в Instagram фото, яке викликало багато питань.
"На зйомках кліпу подружилася з прекрасним соколом. З давніх часів ці птахи є символом захисту і свободи. Точнісінько про мою пісню "Вільна". Дуже чекаю нове відео, а ви?", - підписала пост зірка.
На знімку знаменитість позує у чорних вузьких штанях, леопардовому светрі, який одягла на сріблясту водолазку і в хутряній жилетці. Але що з бровами? Вони настільки неприродньо чорні, що виглядають так, ніби Камалія забула змити фарбу.
Нагадаємо, українська співачка Камалія Захур повідомила про трагедію, яку пережила напередодні.
Мобілізація по-новому: кого призиватимуть першими і хто втратить бронь
Платитимете лише за використане: мобільні оператори змінюють правила розрахунку
"Штовхають дітей за кордон": вчителі вимагають дати раду НМТ - не буде кому складати
До школи повернуться не всі: у Раді вирішили долю дев'ятикласників
Раніше Знай.ua повідомляв, Камалія повідомила про важкі проблеми зі здоров'ям.
Також Знай.ua писав, Камалія втратила найріднішу людину.
