Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка дійшла до фіналу шоу "Танці з зірками", але не перемогла в ньому, часто ділиться з підписниками в Instagram новими фото та новинами зі свого зіркового життя. Так, в цей раз Леся опублікувала нове фото, на якому постала перед шанувальниками у досить цікавому образі.
На фотографії, яка з'явилася в записі артистки, вона постала на огляд публіки в машині, в компанії свого коханого… песика. На фото Леся з'явилася у чорній кофті з принтом у вигляді сердечок і в чорній шапці, з-під якої видно волосся, а на її обличчі майже немає макіяжу. Телеведуча тримає на руках білого песика Рафіка, якого їй подарував колишній наречений, про розставання з яким Леся оголосила зовсім недавно. Нікітюк не стала вдаватися в подробиці розірвання своїх заручин, і заявила, що не буде їх коментувати. Так що шанувальникам залишається тільки здогадуватися, що сталося.
Але, щоб там не було, Леся продовжує жити далі і займатися улюбленою справою, а саме – подорожувати. Так, нещодавно Нікітю побувала на Мальдівах, потім полетіла до Німеччини, а тепер повернулася в Україну і поїхала в Буковель, прихопивши з собою улюбленого собаку. У підписі до фотографії телеведуча написала, куди і навіщо їде.
"Good morning! Друзі, ми вже вирушили на Буковель. Попереду #суровийтест SUV&SNOW. Дивіться сторіс. Мені випала тачка Subaru Outback... (поняття не маю що це за авто, я думала део Ланос... як завжди оливковий) #багиняламината #суровийтест #буковель #subaruoutback", - написала Леся в підписі до фото з машини по дорозі в Буковель.
Шанувальники не пройшли повз і почали активно обговорювати нове фото телезірки. Фолловери засипають Нікітюк компліментами і побажаннями, деякі запитують Лесю подробиці майбутнього заходу, а інші розчулені Рафіком.
На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Нагадаємо, яскрава Леся Нікітюк затьмарила Карпати зеленою шубою.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Леся Нікітюк затьмарила Дубай сміливим образом.
Також портал "Знай.uа" писав, що Леся Нікітюк зайнялася улюбленою справою в аеропорту.