Вже завтра, 23 лютого, Україна буде вболівати за учасників фіналу Нацвідбору на "Євробачення 2019". Журі та глядачі визначать артиста, який представить Україну на пісенному конкурсі в Тель-Авіві.

Kazka, український гурт

Група KAZKA стала одним з фаворитів на пісенному відборі, рівно до першого виступу. Коли глядачі почули, як солістка гурту Олександра Зарицька співає наживо у ІІ півфіналі, на неї обрушився шквал жорстокої критики. Дівчину звинуватили у відсутності вокалу і фальші під час співу.

Kazka, український гурт

На думку продюсера групи Юрія Нікітіна, цькування в соцмережах - спланована атака конкурентів. В той же час, українські блогери поскаржилися на продюсерський центр групи KAZKA, який блокує відео з критикою колективу і невдалими виступами.

Як би там не було, вилаяна виконавиця, мабуть, вирішила довести всім, що вокал у неї є. Вона на камеру переспівала пісню Крістіни Агілери Hurt, а відео виклала в соцмережі і на Ютубі. Слухати вам і вирішувати теж вам.

Нагадаємо, українська група KAZKA минулого року буквально підірвала інтернет-чарти своїм гарячим хітом. Хіт "Плакала" молодої групи за кілька місяців полюбився не тільки українцям, але й далеко за межами країни. Пісня стала першою україномовною композицією, що потрапила в топ запитів сервісу Shazam.

Kazka, український гурт

Скоро KAZKA виступить у другому півфіналі Національного відбору на Євробачення 2019. Однак, журналісти запідозрили популярних виконавців у плагіаті. Як повідомляється, мелодія хіта "Плакала" дуже сильно нагадує арабську трек YOYA - Reborn.

"Це все законно, чисто, це не авторський зрізаний шматок якоїсь авторської пісні. Це Royalty Free Samlpes з банку семплів, які продаються у всьому світі, їх може використовувати будь-яка людина. Неважливо, коли трек вийшов – раніше, або пізніше. І цей семпл може бути в десятках тисяч пісень", — прокоментував журналістам ТСН творець пісні Сергій Ранов.

Раніше Знай.uа повідомляв, Квартал 95 потролив Супрун піснею KAZKA.

Також Знай.uа писав, KAZKA встановила новий вражаючий рекорд.

Популярні новини зараз

Кабмін змінив правила відстрочок: бусифікації має поменшати

Спека до +39° піде на спад: коли похолодає на 9 градусів

Українцям зараховуватимуть ще один платіж при призначенні субсидій та соцдопомоги

Штрафи до 100 000 грн за газову плиту чи котел: українців суворо попередили

Показати ще