Учасниця Національного відбору України на Євробачення 2019 Maruv (Анна Корсун) нещодавно вирвалася у лідери згідно суддівського рішення та глядацьких симпатій.
З огляду на те, що їй позаочі пророкують перемогу вийшла з тіні і почала більше про себе говорити. Хоча раніше мовчала – подейкують, через свої концерти у Росії.
Днями в коментарі одному з українських ЗМІ артистка пояснила, що їй дозволяє підтримувати ідеальну форму. Вона запевняє, що не дотримується жодних спеціальних дієт, тому все це "дуже складно", хоча виключає зі свого раціону деякі продукти.
У МВС порадили запастися їжею та водою: експерт оцінив загрозу для українців
Третя хвиля похолодання: синоптики прогнозують сильні морози
Троє дітей - вже не "бронь": юрист пояснив, кого можуть мобілізувати навіть із багатодітної родини
Відключення світла скасують: хто більше не житиме по графіках
"Я не їм м'ясо, рибу, картоплю і намагаюся виключити з раціону помідори. Мені здається, це мені допомагає триматися в хорошій формі і добре виглядати", — каже співачка.
При цьому Корсун з посмішкою зазначає, що може з'їсти шматочок торта на ніч, а також... любить насіння з пивом, дивне поєднання як для фаворитки, але смаки, як кажуть, не обговорюють:
"Тортики... Це все їм. Всі, крім шоколаду. Шоколад не люблю. Не даруйте мені шоколад, мені його потім нікуди дівати", — сміється співачка.
Також Корсун зазначила "непередбачуваність" своєї ваги:
"Знаєте, я то сдуваюсь дуже сильно – тиждень ходжу худа. За два дні як наберу, на вихідних. Але до своєї ідеального ваги – 63 кг – я ще жодного разу з часів школи не наблизилася", — підсумувала Maruv.
Як відомо, за підсумками першого півфіналу Нацвідбору з фінал пройшла трійка лідерів: Maruv, Brunettes Shoot Blondes і YUKO. В опитуванні LITE ми пропонували вибрати, кого з трьох учасників ви б відправили на Євробачення 2019. І до речі, поки що лідирує саме Maruv.
Під час свого виступу вона спровокувала суддів: залізла на стіл, чим здивувала публіку. Хоча Андрію Данилко це сподобалося - зробив комплімент артистці.
Дивіться: MARUV – Siren song. Перший півфінал. Національний відбір на Євробачення-2019
Дивіться: MARUV & BOOSIN - Drunk Groove (Official Video)
Нагадаємо, Притула і Данилко помірялися харизмами на Євробаченні 2019.
Як повідомляв "Знай.ua", Притула довів Путіну, що Донбас – це Україна. Також "Знай.ua" писав, Melovin розповів, хто переможе у Нацвідборі на Євробачення 2019.