Відомий голлівудський режисер і актор Квентін Тарантіно став жертвою грабіжників. Про це повідомляє TMZ. Так, двоє зловмисників увірвалися в будинок 55-річної знаменитості в Лос-Анджелесі посеред ночі через вікно, однак Тарантіно знаходився вдома і зміг вчасно дати їм відсіч.
За словами Квентіна, той "чинив опір", проте не дивлячись на цей грабіжники встигли прихопити кілька цінних речей. Серед вкраденого виявили кілька дорогих ювелірних виробів та інше майно. У даний момент поліція Лос-Анджелеса посилено перевіряє камери спостереження поряд з місцем проживання режисера, записи з яких можуть допомогти встановити особи злочинців.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те що Квентін Тарантіно вперше уклав себе узами шлюбу. 55-річний режисер і 35-річна співачка Даніела Пік одружилися у Лос-Анджелесі.
Суми за комуналку злетять до небес: цей прилад на кухні "жере" електроенергії більше, ніж 65 холодильників
В "Укренерго" зробили заяву про відключення світла взимку
Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії
ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Також Бред Пітт зустрінеться на знімальному майданчику зі своєю колишньою дружиною Дженніфер Еністон.