Відома барбадоська співачка напрямку R&B Ріанна черговий раз стала жертвою хакерської атаки. Невідомо, хто зламав особисті дані артистки – занадто віддані фанати, чи любителі скандалів.

Але тим не менш у мережу злили фото, де темношкіра красуня – у чому мати народила. Позує вона, швидше за все, у музичній студії, хто робив відверті знімки поки що невідомо.

Цікаво, що Ріанна вже не вперше в епіцентрі скандалів. Свого часу вона повстала проти режиму президента США Дональда Трампа і навіть заборонила йому використовувати свої пісні під будь-яким приводом.

Популярні новини зараз

Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП

Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ

Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати

Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила

Показати ще

До іміджу артисти також завжди прикута увага. Навіть коли вона суттєво набирала вагу, не переставала носити відкриті вбрання, чим викликала різне ставлення – від шквалу критики до захоплення.

Дивіться: Rihanna - Diamonds

Нагадаємо, розкрито нові подробиці смерті легенди 90-х - радянського і російського музиканта Євгенія Осіна. Як повідомляв "Знай.ua", Джастін Бібер показав таємну дружину. Також "Знай.ua" писав, Кейт Міддлтон почала пити.