Легендарний американський режисер Денні Лейнер помер у Лос-Анджелесі на 58-му році життя.
Про важку втрату для світового кінематографа розповів сценарист та продюсер Росс Путман в Facebook.
"Сьогодні я дізнався, що мій друг та колега Денні Лейнер помер після тривалої хвороби. Денні був одним з продюсерів, що працював зі мною, ще новачком, на моєму першому фільмі, і повів він себе при цьому великодушно. Я багато від нього навчився. Потім ми співпрацювали ще кілька разів", - повідомив Путман.
Відомо, що режисер помер у своєму будинку в Лос-Анджелесі 18 жовтня. Причина трагедії - рак легенів.
Будемо мерзнути взимку: українці можуть залишитися без опалення
Щоб пережити зиму, доведеться брати кредит: українцям готують нові тарифи
Покарання будуть жорсткими: українців зобов'язали замовляти послуги для лічильників на воду
Працюючим пенсіонерам готують підвищення: кому додадуть автоматично, а хто муситиме звільнитись
Вім Кок протягом років перебування у влади заробив репутацію суворого керівника. Він ввів ряд заходів, щоб урізати соціальні витрати. Вони включали навіть обмеження на право отримання виплат по непрацездатності, цей крок мав багато противників навіть всередині його власної партії.
"Ми отримали свідоцтво про смерть Аллена, і воно свідчить про септичний шок та імуносупресії, як причину смерті ... проте все це було явним результатом його раку", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в ДТП загинула Марина Поплавська: чим прославилася зірка Дизель-шоу.
Як повідомляв Знай.uа пішов з життя відомий актор.
Знай.uа писав, поворот у справі вбитого журналіста: Саудівська Аравія визнала головне.