Відома українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка активно будує кар'єру на російському телебаченні, і яка вже на останніх термінах вагітності, не сидить без діла. Так, замість законної декретної відпустки телезірка продовжує працювати і знімати нові випуски свого шоу на російському телеканалі. А ще не забуває радувати шанувальників новинами зі свого життя.

Так, на сторінці телезірки в Instagram з'явилися яскраві осінні фотографії. На одному з фото щаслива Регіна позує в компанії свого нареченого, російського артиста Влада Топалова. На другому фото така ж усміхнена телеведуча відображена під час ігор з собакою.

"Дуже хочу собаку зараз! Велику і волохату, щоб вона обняла своїми величезними лапами. А ви більше любите собак чи котів?", - написала Регіна у підписі до милого фото з песиком. Шанувальники не залишилися байдужими до вагітної зірки і засипали її компліментами.

"Це ваша порода! Ви схожі чимось", "Регіна ви така позитивна, навіть незважаючи на вагітність. Ви молодець!", "Дуже добре фото", "Просто супер фотка", "Дивна фотографія з рубрики #здалося", "Навіщо вам зараз собака? Ось коли народите, не до собак буде. Треба було раніше заводити", - пишуть в коментарях до фото Регіни Тодоренко.

Раніше повідомлялося, що Тодоренко прийшла на роботу, ледве утримуючи живіт. На сторінці Регіни Тодоренко в Instagram з'явилося свіже фото, у підписі до якого телеведуча закликає всіх до перегляду нового випуску свого шоу. На фотографії Регіна в одній руці тримає телефон біля вуха, а другою притримує свій величезний живіт. При цьому на обличчі зірки дуже схвильований вигляд.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні перевірить вашу нервову систему: чого чекати у вівторок 1 квітня

Новий підхід до оплати рахунків: "Нафтогаз" звернувся до всіх споживачів

Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною

ПФУ попередив пенсіонерів: встигніть у 10-денний термін

Показати ще

Нагадаємо, Тодоренко в рожевому латексі порвала танцпол.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Тодоренко і Топалов показали ідеальну осінь.

Також портал "Знай.uа" писав, що Тодоренко розповіла, чому "розійшлася" з Топаловим.